134712_484335724933933_803989867_o_edited.jpg
 
DIPLOMADÍJ

A Magyar Urbanisztikai Társaság Diplomadíj Pályázata főiskolák és egyetemek urbanisztikai és ahhoz kapcsolódó témájú szakirányán végző alap- és mesterképzésben résztvevő hallgatók kiemelkedő szakdolgozatainak/diplomaterveinek díjazására  jött létre. 

A 2020-as Diplomadíj Pályázat díjazottjai

A Magyar Urbanisztikai Társaság Juniorkonferencia és Diplomadíj-átadó teljes egészében megtekinthető a Magyar Urbanisztikai Társaság YouTube-csatornáján.

 

Városfejlesztés és városkutatás kategória

Városfejlesztés és városkutatás kategóriában Diplomadíjat kapott Demjén Norbert

Városfejlesztés és városkutatás kategóriában a legmagasabb pontszámot kapott alapszakos dolgozatnak járó Különdíjban részesült Könnyű Emma Karolina

Tértervezés kategória

Tértervezés kategóriában Diplomadíjban részesült Magyarosi Dóra

Tértervezés kategóriában dicséretben részesült Illés Eszter Zsófia.

Tértervezés kategóriában dicséretben részesült Varga Melinda,.

Területi- és struktúratervezés kategória

Területi- és struktúratervezés kategóriában Diplomadíjban részesült Gimes Kinga

Területi- és struktúratervezés kategóriában dicséretben részesült Sipos Fanni.

Településföldrajz és vonatkozó társadalomtudományok kategória

Településföldrajz és vonatkozó társadalomtudományok kategóriában Diplomadíjat kapott Varga György,

Településföldrajz és vonatkozó társadalomtudományok kategóriában dicséretben részesült Szokolai Flóra,

Településföldrajz és vonatkozó társadalomtudományok kategóriában dicséretben részesült Tuza Benedek.

A 2021-es Diplomadíj Pályázat díjazottjai

Dicséret városfejlesztés és városkutatás kategóriában: Brindza Ágnes

Angol nyelvű különdíj: Saleem Shaheen

Különdíj a legjobb alapszakos dolgozatnak: Mandula Péter

Diplomadíj városfejlesztés és városkutatás kategóriában: Horváth Máté

Diplomadíj területi és struktúratervezés kategóriában: Bánhidai András

Diplomadíj településtervezés és városépítés kategóriában: Hardi-Kölcsey Emese

Dicséret településföldrajz és vonatkozó társadalomtudományok kategóriában: Riwaa Saleh

Diplomadíj településföldrajz és vonatkozó társadalomtudományok kategóriában: Nagy Dániel

Dicséret tájépítészet városökológia kategóriában: Kacsova Evelin Csenge

Diplomadíj tájépítészet, városökológia kategóriában: Bolyos Laura